parallax background

AIR INVEST

 

15 lat doświadczenia na rynku

Doskonała znajomość produktów rynku chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji czyni naszą firmę godną zaufania. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprawdzone rozwiązania i najwyższej jakości urządzenia, dostarczamy, montujemy i serwisujemy. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość realizacji przez nas podjętych projektów.

 

Zajmujemy się kompleksowo usługami w branży HVAC dla Twojej firmy i otoczenia w którym przebywasz. Naszą specjalizacją jest klimatyzacja komfortu w obiektach biurowych i usługowych, klimatyzacja komercyjna, klimatyzacja przemysłowa, wentylacja mechaniczna, oraz kurtyny powietrzne.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli interesują Cię wysokiej klasy klimatyzatory, nawiąż kontakt z naszą firmą a doradzimy jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie.


Świadczymy również inspekcje nadzoru inwestorskiego. Świadczymy usługi jako certyfikowany serwis F-Gazowy klimatyzacji chłodnictwa oraz wentylacji.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętej tematyce klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji i serwisu układów chłodniczych stawia nas w czołówce firm wyróżniających się kompetencją i zaangażowaniem we współpracy z naszymi klientami. Bogata wiedza oraz stale podnoszone kwalifikacje dają gwarancję właściwie wykonanych usług przez naszą firmę. Naszymi odbiorcami są przedsiębiorcy z małego, średniego segmentu rynku jak również duże firmy i instytucje takie jak: obiekty hotelowe, galerie usługowo-handlowe, hale produkcyjne, szpitale, spółdzielnie mieszkaniowe, budynki biurowe administracji publicznej, banki, administratorzy obsługi technicznej budynków, budynki telekomunikacji, teletechniczne i inne.
Obecnie większość budynków posiada dedykowane rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. Nie trzeba wspominać jak wielką rolę odgrywają te systemy dla osób przebywających w tych budynkach, by wyciągnąć wnioski, jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie takich układów. Właściwe konserwowanie instalacji zapewniając ciągłość utrzymania w ruchu instalacji gwarantuje długoletnią ich żywotność. Okresowy monitoring parametrów pracy pozwala na ocenę kondycji systemu i optymalizację zużycia energii elektrycznej zgodnie z klasą ERP
Nasza firma specjalizuje się w zakresie profesjonalnych usług związanych z utrzymaniem instalacji chłodniczych w stanie bezawaryjnego funkcjonowania. Szybka reakcja oraz sprawny serwis daje gwarancję niezawodności układu.
Zaufało nam wiele instytucji, firm z rynku przemysłowego jak i komercyjnego, biur projektowych, biur architektonicznych, projektantów wnętrz i itp. Jest to dla nas potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów wywiązywania się z zobowiązań, oraz zdobycia pozycji profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Mamy nadzieję, że również i Państwo zdecydujecie się na współpracę z naszą firmą.
parallax background

ZAUFALI NAM