parallax background

KLIMATYZACJA WARSZAWA

OFERTA DLA BIZNESU

Oferujemy urządzenia dające komfort nie tylko związany z temperaturą powietrza ale również z jego jakością.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – Zadzwoń!

URZĄDZENIA KLIMATYZACYJNE W NASZEJ OFERCIE

KLIMATYZACJA
PRZENOŚNA

Oferujemy sprzedaż i wynajem klimatyzatorów przenośnych. Są idealnym rozwiązaniem gdy potrzebujemy doraźnie schłodzić pomieszczenie w sytuacjach nagłych i awaryjnych w serwerowni, sklepie, czy domu. Klimatyzator jest sterowany za pomocą pilota bezprzewodowego.

KLIMATYZACJA
SPLIT

Najpopularniejsze rozwiązanie na rynku, najczęściej stosowane.
Urządzenie składające się z jednej jednostki wewnętrznej i jednej zewnętrznej. Idealne do domu, sklepów, restauracji i biur. Ten rodzaj klimatyzatora zawiera w zestawie pilot bezprzewodowy zasilany bateriami.

KLIMATYZACJA
MULTISPLIT

System multi umożliwia podłączenie nawet 9 jednostek wewnętrznych do 1 agregatu zewnętrznego. Tak wielka elastyczność połączeń sprawia, że dla każdego pomieszczenia możemy dobrać idealne w funkcji, wyglądzie i wydajności urządzenie wewnętrzne – inne dla sypialni i inne dla salonu czy pomieszczenia biurowego. Ten rodzaj klimatyzacji zawiera w zestawie piloty bezprzewodowe zasilane bateriami lecz istnieje też możliwość zainstalowania sterowników ściennych przewodowych.

KLIMATYZACJA
KASETONOWA

Ten rodzaj klimatyzatora jest wykorzystywany do celów komercyjnych. Można go instalować w takich obiektach jak hotele, restauracje, sale konferencyjne, czy biura. Dzięki czterostronnemu wypływowi powietrza, rozkłada się ono szeroko i równomiernie w całym pomieszczeniu. Klimatyzator najczęściej jest montowany w przestrzeni sufitu podwieszanego powyżej 3,30cm wysokości pomieszczenia.


KLIMATYZACJA
PODSTROPOWO-PRZYPODŁOGOWA

Klimatyzator montuje się w miejscu gdzie jest potrzebna duża moc chłodnicza. Urządzenie można zainstalować w poziomie bezpośrednio do sufitu lub pionowo przy podłodze montując do ściany. Zastosowanie ma w takich pomieszczeniach jak pomieszczenia teletechniczne, sklepy, lokale użytkowe i inne w zależności od miejsca i warunków technicznych możliwego montażu. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego lub sterownika przewodowego zamontowanego na ścianie.

KLIMATYZACJA
KANAŁOWA

Ten rodzaj klimatyzatora ma zastosowanie najczęściej w biurach, lokalach użytkowych lub apartamentach, wszędzie tam gdzie cenimy sobie dyskrecje i ciszę w pomieszczeniu a warunki techniczne pozwalają na ukrycie klimatyzacji. Rozwiązanie dyskretne nie rzucające się w oczy zamontowane poziomo w suficie podwieszanym lub pod oknem zamontowane pionowo jako grzejnik i obudowany.

SYSTEM
KLIMATYZACJI VRF

System klimatyzacji VRF ma zastosowanie komercyjne. Zamontowany jest najczęściej w budynkach biurowych, szpitalach, bankach. hotelach. Ten rodzaj klimatyzacji można dowolnie konfigurować z różnymi jednostkami wewnętrznymi np. ścienna, kasetonowa, kanałowa o różnej od siebie mocy chłodniczej. Sterowanie jednostkami odbywa się za pomocą pilotów bezprzewodowych, sterowników ściennych lub sterownika centralnego dotykowego. Cały system może być dodatkowo sterowany z jednego miejsca z poziomu BMS. Wykonujemy przeglądy serwisowe i naprawy systemów VRF każdego producenta.

DACHOWA
CENTRALA KLIMATYZACYJNA

Ten rodzaj urządzenia ze względu na dużą moc chłodniczą jest zamontowany często na dużych powierzchniach typu centrum handlowe, galerie, markety. Oprócz samego schładzania powietrza następuje jednoczesna wymiana powietrza co wpływa na komfort. Panel sterujący jest wbudowany w urządzeniu. Serwisujemy i naprawiamy każdy rodzaj centrali klimatyzacyjnej dachowej typu Roof top.

Air Invest. Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Ogrzewanie

W obecnych czasach klimatyzacja ma ogromne znaczenie. Polepszenie komfortu przebywania w mieszkaniu, czy też biurze bardzo wpływa na nasze samopoczucie. Nowoczesne urządzenia o zmiennej wydajności chłodniczej i płynnej regulacji oferują szereg innowacji mających na celu zapewnienie jak najlepszego komfortu dla osób przebywających w pomieszczeniu. Szereg rozwiązań uzdatniających nawiewane powietrze, tryby pracy gwarantujące ciszę to jedne z wielu rozwiązań dla Twojego domu czy biura, jakie przygotowali producenci urządzeń klimatyzacyjnych.
Oto nasz zakres usług w klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic:

Montaż i serwis klimatyzatorów w Warszawie
Montaż i serwis klimatyzatorów split, multisplit
Serwis klimatyzacji VRF, VRV
Montaż i serwis klimatyzacji w domu
Montaż i serwis klimatyzacji w biurze
Montaż i serwis klimatyzacji w sklepie
Montaż i serwis klimatyzacji w pomieszczeniach telefonicznych
Montaż i serwis klimatyzacji w pomieszczeniach technicznych
Montaż i serwis klimatyzacji w banku
Montaż i serwis klimatyzacji w sali weselnej
Serwis i naprawę klimatyzacji przemysłowej
Serwis i naprawę klimatyzacji w centrach handlowych
Serwis i naprawę klimatyzacji w budynkach biurowych
Serwis i naprawę central Rooftop
Serwis i naprawę agregatów wody lodowej Chiller
Serwis i naprawę sprężarek śrubowych oraz sprężarek tłokowych

Serwis, naprawa, przeglądy techniczne klimatyzacji, usuwanie awarii, audyty efektywności energetycznych urządzeń chłodniczych, opinie techniczne – to nasza pasja!