parallax background

CHŁODNICTWO

 

Chłodnictwo Warszawa

Jesteśmy specjalistami w branży chłodnictwa. Oferujemy wysokiej jakości, niezawodne urządzenia od czołowych dostawców z branży. Oferujemy projektowanie, montaż, naprawę, konserwację, specjalistyczne porady i serwis dyżurny 365 dni w roku.

 

Komory mroźnicze – chłodnie ujemnotemperaturowe

Komory mroźnicze pracujące w zakresie temperatur od -30°C do 0°C. podobnie jak obudowy komór chłodniczych oparte są na systemie modułowych paneli z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej (PU), o gęstości ok. 40-45 kg/m3, wtryskiwanej bezpośrednio między dwie okładziny – zwykle stalowe (z blachy lakierowanej i nierdzewnej). Zatopione w poliuretanie zamki typu Cam-Lock, pozwalają na prosty i szybki montaż, zapewniając przy tym precyzyjne położenie i szczelność połączeń pomiędzy poszczególnymi panelami.


Komory chłodnicze – chłodnie dodatniotemperaturowe

Komory chłodnicze pracujące w zakresie temperatur dodatnich. Obudowy komór chłodniczych oparte są na systemie modułowych paneli z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej (PU), o gęstości ok. 40-45 kg/m3, wtryskiwanej bezpośrednio między dwie okładziny – zwykle stalowe (z blachy lakierowanej i nierdzewnej). Zatopione w poliuretanie zamki typu Cam-Lock, pozwalają na prosty i szybki montaż, zapewniając przy tym precyzyjne położenie i szczelność połączeń pomiędzy poszczególnymi panelami.


Oferujemy pełną pomoc w projektowaniu wykonaniu i serwisowaniu komór chłodniczych.