Klimatyzacja Warszawa

KLIMATYZACJA WARSZAWA


Jesteś zdecydowany, aby kupić i zainstalować wysokiej wydajności Klimatyzację lub centralny System wentylacji i klimatyzacji?
Najważniejsze jest, aby do wykonania tego zadania zatrudnić renomowaną firmę instalacyjną. Po to właśnie tu jesteśmy. Poczuj różnicę jaką oferuje AIR INVEST.

 

Nasza oferta jest skierowana do klienta indywidualnego jak i biznesowego.

Firma Air Invest oferuje sprzedaż wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych typu split, multisplit, kasetonowe, podstropowo-przypodłogowe, okienne oraz kanałowe.
W szerokiej gamie urządzeń znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości. Oferujemy również montaż oraz przeglądy okresowe.
W ramach świadczonych usług Air Invest zapewnia także fachową opiekę serwisową.

Podstawowe informacje dotyczące urządzeń:

PRZEGLĄD TECHNICZNY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SERWIS KLIMATYZACJI KOMERCYJNEJ SERWIS KLIMATYZACJI WARSZAWA

PREMIUM

Produkty do domów jednorodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych, przeznaczone dla szczególnie wymagających Klientów, wyposażone w zaawansowaną technologię sterowania, wysoko sprawne filtry powietrza. Agregaty, które pracują w tej klasie rozwiązań, odznaczają się najwyższym współczynnikiem efektywności chłodniczej i grzewczej, co pozwala na dużą oszczędność energii elektrycznej w takcie eksploatacji.

CLASSIC

Urządzenia dedykowane do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych o nowoczesnym wyglądzie, rozszerzonych funkcjach sterowania i zaawansowanych filtrach powietrza obiegowego. Dedykowane do nich agregaty cechują się niskim poziomem hałasu pracy i niskim poborem energii.

ECONOMY

Klasa wysokiej jakości, funkcjonalnych urządzeń, dedykowanych do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych. Posiadają podstawowe funkcje sterowania, atrakcyjny wygląd i bardzo dobry stosunek ceny do funkcjonalności.

Oferujemy urządzenia dające komfort nie tylko związany z temperaturą powietrza ale również z jego jakością. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – Zadzwoń!.

+48 660 903 100

URZĄDZENIA KLIMATYZACYJNE W NASZEJ OFERCIE:

KLIMATRYZACJA
PRZENOŚNA

Klimatyzatory typu przenośny

Oferujemy sprzedaż i wynajem klimatyzatorów przenośnych. Są idealnym rozwiązaniem gdy potrzebujemy doraźnie schłodzić pomieszczenie w sytuacjach nagłych i awaryjnych w serwerowni, sklepie, czy domu. Klimatyzator jest sterowany za pomocą pilota bezprzewodowego.

KLIMATYZACJA
SPLIT

Najpopularniejsze rozwiązanie na rynku, najczęściej stosowane.
Urządzenie składające się z jednej jednostki wewnętrznej i jednej zewnętrznej. Idealne do domu, sklepów, restauracji i biur. Ten rodzaj klimatyzatora zawiera w zestawie pilot bezprzewodowy zasilany bateriami.

KLIMATYZACJA
MULTISPLIT

Klimatyzator typu multisplit stacjonarny

System multi umożliwia podłączenie nawet 9 jednostek wewnętrznych do 1 agregatu zewnętrznego. Tak wielka elastyczność połączeń sprawia, że dla każdego pomieszczenia możemy dobrać idealne w funkcji, wyglądzie i wydajności urządzenie wewnętrzne – inne dla sypialni i inne dla salonu czy pomieszczenia biurowego. Ten rodzaj klimatyzacji zawiera w zestawie piloty bezprzewodowe zasilane bateriami lecz istnieje też możliwość zainstalowania sterowników ściennych przewodowych.

KLIMATYZATOR
KASETONOWY

Klimatyzator typu kasetonowy

Ten rodzaj klimatyzatora jest wykorzystywany do celów komercyjnych. Można go instalować w takich obiektach jak hotele, restauracje, sale konferencyjne, czy biura. Dzięki czterostronnemu wypływowi powietrza, rozkłada się ono szeroko i równomiernie w całym pomieszczeniu. Klimatyzator najczęściej jest montowany w przestrzeni sufitu podwieszanego powyżej 3,30cm wysokości pomieszczenia.

KLIMATYZATOR
PODSTROPOWO-PRZYPODŁOGOWY

Klimatyzator podstropowo - przypodłogowy

Klimatyzator montuje się w miejscu gdzie jest potrzebna duża moc chłodnicza. Urządzenie można zainstalować w poziomie bezpośrednio do sufitu lub pionowo przy podłodze montując do ściany. Zastosowanie ma w takich pomieszczeniach jak pomieszczenia teletechniczne, sklepy, lokale użytkowe i inne w zależności od miejsca i warunków technicznych możliwego montażu. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego lub sterownika przewodowego zamontowanego na ścianie.

KLIMATYZATOR
KANAŁOWY

Klimatyzator kanałowy

Ten rodzaj klimatyzatora ma zastosowanie najczęściej w biurach, lokalach użytkowych lub apartamentach, wszędzie tam gdzie cenimy sobie dyskrecje i ciszę w pomieszczeniu a warunki techniczne pozwalają na ukrycie klimatyzacji. Rozwiązanie dyskretne nie rzucające się w oczy zamontowane poziomo w suficie podwieszanym lub pod oknem zamontowane pionowo jako grzejnik i obudowany.

SYSTEM
KLIMATYZACJI VRF

System klimatyzacji VRF

System klimatyzacji VRF ma zastosowanie komercyjne. Zamontowany jest najczęściej w budynkach biurowych, szpitalach, bankach. hotelach. Ten rodzaj klimatyzacji można dowolnie konfigurować z różnymi jednostkami wewnętrznymi np. ścienna, kasetonowa, kanałowa o różnej od siebie mocy chłodniczej.
Sterowanie jednostkami odbywa się za pomocą pilotów bezprzewodowych, sterowników ściennych lub sterownika centralnego dotykowego. Cały system może być dodatkowo sterowany z jednego miejsca z poziomu BMS. Wykonujemy przeglądy serwisowe i naprawy systemów VRF każdego producenta.

CENTRALA KLIMATYZACYJNA
DACHOWA

Centrala klimatyzacyjna dachowa

Ten rodzaj urządzenia ze względu na dużą moc chłodniczą jest zamontowany często na dużych powierzchniach typu centrum handlowe, galerie, markety. Oprócz samego schładzania powietrza następuje jednoczesna wymiana powietrza co wpływa na komfort. Panel sterujący jest wbudowany w urządzeniu. Serwisujemy i naprawiamy każdy rodzaj centrali klimatyzacyjnej dachowej typu Roof top.

bezplatna wizja lokalna - klimatyzacja-air-investAIR INVEST Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Ogrzewanie zapewnia Państwu spokój, który pochodzi z zatrudniania kompetentnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Czujemy się zobowiązani do starań, aby zapewnić wysokiej jakości instalację klimatyzacji dla biur, sklepów, lokali komercyjnych, mieszkań, które będą pracować przez wiele, wiele lat. Sprawimy, że Twoje miejsce pracy, biuro, dom będzie wygodne dla Ciebie, Twoich pracowników lub rodziny!

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Oferujemy klimatyzatory inverter i systemy klimatyzacji wysokiej jakości w klasie efektywności energetycznej ERP powyżej A i A+++ zgodnie z polityką UE
 • Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia
 • Oferujemy bezpłatną wizję lokalną, doradztwo techniczne Specjalisty i dobór optymalnego rozwiązania
 • Szybki czas realizacji – Wymiana klimatyzacji nawet tego samego dnia
 • Magazyn urządzeń oraz dostęp do części zamiennych
 • W pełni certyfikowany personel, posiadający kwalifikacje zawodowe i ubezpieczeni Technicy
 • Z góry znana cena, żadnych ukrytych kosztów
 • Satysfakcja gwarantowana w 100%
 • Instalacja klimatyzacji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

Masz pytania? Zadzwoń +48 660 903 100

100-satysfakcji-klimatyzacja-air-investW obecnych czasach klimatyzacja ma ogromne znaczenie. Polepszenie komfortu przebywania w mieszkaniu, czy też biurze bardzo wpływa na nasze samopoczucie. Nowoczesne urządzenia o zmiennej wydajności chłodniczej i płynnej regulacji oferują szereg innowacji mających na celu zapewnienie jak najlepszego komfortu dla osób przebywających w pomieszczeniu. Szereg rozwiązań uzdatniających nawiewane powietrze, tryby pracy gwarantujące ciszę to jedne z wielu rozwiązań dla Twojego domu czy biura, jakie przygotowali producenci urządzeń klimatyzacyjnych.

Oto nasz zakres usług  w klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic:

 • Montaż i serwis klimatyzatorów w Warszawie
 • Montaż i serwis klimatyzatorów split, multisplit
 • Serwis klimatyzacji VRF, VRV
 • Montaż i serwis klimatyzacji w domu
 • Montaż i serwis klimatyzacji w biurze
 • Montaż i serwis klimatyzacji w sklepie
 • Montaż i serwis klimatyzacji w pomieszczeniach telefonicznych
 • Montaż i serwis klimatyzacji w pomieszczeniach technicznych
 • Montaż i serwis klimatyzacji w banku
 • Montaż i serwis klimatyzacji w sali weselnej
 • Serwis i naprawę klimatyzacji przemysłowej
 • Serwis i naprawę klimatyzacji w centrach handlowych
 • Serwis i naprawę klimatyzacji w budynkach biurowych
 • Serwis i naprawę central Rooftop
 • Serwis i naprawę agregatów wody lodowej Chiller
 • Serwis i naprawę sprężarek śrubowych oraz sprężarek tłokowych

Serwis, naprawa, przeglądy techniczne klimatyzacji, usuwanie awarii, audyty efektywności energetycznych urządzeń chłodniczych, opinie techniczne – to nasza pasja

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WIZJĘ LOKALNĄ:

 

Imię*

Adres email*

Telefon

Treść wiadomości

PRZEGLĄD TECHNICZNY CENTRAL WENTYLACYJNYCH SERWIS KLIMATYZACJI KOMERCYJNEJ SERWIS KLIMATYZACJI WARSZAWA

Oferujemy urządzenia dające komfort nie tylko związany z temperaturą powietrza ale również z jego jakością. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszych propozycji.

Kontakt z nami