System BSM Warszawa

BMS. Building Management System

Bardziej niż kiedykolwiek, efektywność energetyczna i bezkompromisowe bezpieczeństwo są niezbędne do tworzenia budynków o ogólnej wydajności biznesowej. Ceny energii rosną, budżety kurczą, wymogi technologiczne są coraz wyższe, przepisy dotyczące ekologii są bardziej rozpowszechnione.

SYSTEM BMS

Inteligentny system zarządzania budynkiem. Rozwiązanie to pomoże zoptymalizować zużycie energii, utrzymać zdrowe i produktywne środowisko pracy. System BMS pozwala na monitorowanie i optymalizację wydajności budynku w całym jego cyklu życia – krótko mówiąc system BMS pozwala zaoszczędzić pieniądze. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu dopasowanemu do Twoich potrzeb, będziesz mógł zarządzać budynkiem z każdego miejsca o każdej porze, otrzymasz niezbędne dane do analizy, takie jak: ilość zużytej energii, oświetlenia, bezpieczeństwa pożarowego i HVAC. 

Inteligentny-budynek-warszawa

Projektując technologie Sysyemu BMS, zwracamy szczególną uwagę, aby rozwiązać niektóre z najtrudniejszych wyzwań światowych związanych z efektywnością energetyczną, czystą energetyką i bezpieczeństwem. Możemy sprostać tym wyzwaniom szczególnie w obrębie środowiska budowlanego. Naszym celem jest instalacja, integracja i monitorowanie systemów, które utrzymują Twój obiekt bezpieczny, wygodny, wydajny i energooszczędny. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie usług optymalizacji efektywności energetycznej, optymalizacji operacji budowlanych i wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Możemy pomóc w:

  • Efektywności energetycznej, bezpieczeństwie i niezawodności
  • Zrównoważonym rozwoju
  • Zintegrowanych systemach
  • Kontrolach, ekspertyzach,
  • Obsłudze systemu, konserwacji i optymalizacji
  • Inteligentnych budynkach
Nasze doświadczenie stosujemy w szerokim zakresie rozwiązań. Od prostego serwisu i konserwacji systemów HVAC do kompleksowego projektowania, instalacji, integracji i optymalizacji wykorzystania wielu punktów wspólnych, a wszystko to połączone w jeden uproszczony punkt pracy.

NAPISZ DO NAS:

Imię*

Adres email*

Telefon

Treść wiadomości

OFERUJEMY URZĄDZENIA DAJĄCE KOMFORT W TWOIM ŚRODOWISKU. Zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt z nami