O nas

Air Invest

15 lat doświadczenia na rynku oraz doskonała znajomość produktów rynku chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji czyni naszą firmę godną zaufania. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy sprawdzone i najwyższej jakości urządzenia, dostarczamy, montujemy i serwisujemy. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość realizacji przez nas podjętych projektów.

Zajmujemy się kompleksowo usługami HVAC dla Twojej firmy, dla Twojego mieszkania. Naszą specjalizacją jest klimatyzacja w obiektach biurowych i usługowych, wentylacja, oraz kurtyny powietrzne. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli interesują Cię wysokiej klasy klimatyzatory, nawiąż kontakt z naszą firmą a doradzimy jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie. Świadczymy również doradztwo w kwestii doboru klimatyzatorów. Świadczymy usługi jako autoryzowany serwis klimatyzacji oraz wentylacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętej tematyce klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji i serwisu układów chłodniczych stawia nas w czołówce firm wyróżniających się kompetencją i zaangażowaniem we współpracy z naszymi klientami. Bogata wiedza oraz stale podnoszone kwalifikacje dają gwarancję właściwie wykonanych usług przez naszą firmę. Naszym odbiorcami są klienci indywidualni, przedsiębiorcy z małego, średniego segmentu rynku jak również duże firmy i instytucje takie jak: hotele, galerie usługowo-handlowe, hale, szpitale, spółdzielnie mieszkaniowe, budynki biurowe, banki, administratorzy obsługi technicznej budynków, budynki telekomunikacji, teletechniczne i inne.

  • Obecnie większość budynków posiada dedykowane rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. Nie trzeba wspominać jak wielką rolę odgrywają te systemy dla osób przebywających w tych budynkach, by wyciągnąć wnioski, jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie takich układów. Właściwe dbanie o instalacje gwarantuje długoletnią ich żywotność. Okresowy monitoring parametrów pracy pozwala na ocenę kondycji systemu i ewentualną szybką reakcję we właściwym czasie.

  • Nasza firma specjalizuje się w zakresie profesjonalnych usług związanych z utrzymaniem instalacji chłodniczych w stanie bezawaryjnego funkcjonowania. Szybka reakcja oraz sprawny serwis daje gwarancję niezawodności układu.

  • Zaufało nam wiele instytucji, firm z rynku przemysłowego jak i komercyjnego, biur projektowych, biur architektonicznych, projektantów wnętrz i itp. Jest to dla nas potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów wywiązywania się z zobowiązań, oraz zdobycia pozycji profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Mamy nadzieję, że również i Państwo zdecydujecie się na współpracę z naszą firmą.

Masz pytania?

Zadzwoń teraz na numer: +48 660 903 100 lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy a odpowiemy na Twoje pytania w ciągu 24 godzin.

Imię*

Adres email*

Telefon

Treść wiadomości

ZAUFALI NAM:

trinity

skanska

ibib

szrm

lot

politechnika

mennica

cofely

bnp

mayland

allianz

tasbud

robatherm

mennica

carrefour

kbc

Kontakt

Solec 81b lokal A-51
00-382 Warszawa, Polska
Telefon: +48 660 903 100
Email: biuro@air-invest.pl
Web:  www.air-invest.pl